HABERLER

#
MKE Kırıkkalespor'da 52. Yıl Anısına Logo Değişti
MKE Kırıkkalespor 52. Yıl anısına logosunu yeniledi. Atmaca Ajans tarafından ücretsiz olarak dizayn edilen yeni logo yönetim tarafından tam not aldı.

LOGOMUZU GÜNCELLEDİK

Eski logonun karakteristik yapısının dışına çıkılmadan şehrimizi yansıtacak yeni eklemeler ile logo daha anlaşılabilir bir şekilde günümüz şartlarına uygun hale getirilerek revize edildi. MKE Kırıkkalespor´un 52. yıl anısına Atmaca Ajans tarafından ücretsiz olarak dizayn edilen yeni logo, yönetim tarafından tam not aldı.

LOGO MODERNİZE EDİLDİ

MKE Kırıkkalespor Başkanı Mustafa Demirel, yeni logo ile ilgili konuşurken, "Logomuzu aslından ve çizgisinden çıkartmadan, ruhunu bozmayacak şekilde modernize ettik. 1967 yılında birleşme sonucu ortaya çıkan ve Türkiye Liglerinde efsaneleşen MKE Kırıkkalespor 52. yaşına girdi".

TARİH YAZACAĞIZ

Açıklamalarına devam eden Başkan Demirel, “Şehrimizin en köklü, en eski, tarihi başarılarla dolu tek kulübü olan MKE Kırıkkalespor´u bütün ekonomik olumsuzluklara rağmen en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyor ve aynı umutlarla eski günlerdeki gibi tarih yazacağımız günlerin hesabını yapıyoruz" dedi.

KAYNAK: Manşet Gazetesi